Najchętniej i najczęściej polecane BDSM dominy

Salon Olimp

199630

pomorskie: Gdynia - Chwarzno

Salon Olimp

cena za godzinę: 150 zł

I speak English. Ich spreche Deutsch. Parlo italiano.

anons
Studio
wiek
lat
waga
kg
wzrost
cm
Wyjazdy
nie
pon-pt
9-21
sobota
9-21
niedziela
10-20

+48 572 259 815

www.salon-olimp.pl

Treść anonsu:

Takiego salonu jeszcze nie było ! Jedyny taki ekskluzywny i prestiżowy salon masażu erotycznego w Trójmieście!
Podchodzimy do każdego klienta profesjonalnie i przede wszystkim indywidualnie. Ponieważ Wy i Wasza przyjemność jest dla nas priorytetem.
W naszym Salonie Olimp zaznasz samych rozkoszy. Przygotowaliśmy dla Ciebie nowoczesne pokoje za pośrednictwem polskich architektów jak i architektów specjalizujących się w dekorowaniu niemieckich salonów masażu.
Olimp to drzwi do męskiego świata erotyzmu. U nas przyjmują najseksowniejsze Boginie w mieście, które wiedzą jak Ciebie rozgrzać do czerwoności i zaprowadzić na sam szczyt spełnienia. Tylko u nas oferujemy tego czego naprawdę potrzebujecie i marzycie. Wspólne kąpiele erotyczne, masaże oparte o fetysz stópkami, erotyczne pokazy i namiętny striptiz. Wszystko to w dyskretnym intymnym miejscu gdzie możesz się odprężyć i oddać się w ręce Bogiń.
Na pewno nie mogą się już doczekać spotkania z Tobą. Skuś się więc na chwilę rozkoszy i boskiego zapomnienia.. to nie grzech ;)

Tylko u nas łączymy luksus z erotyzmem, który możesz mieć na wyciągnięcie ręki... w przystępnych cenach dla każdego

Moja galeria:

Napisali opinie o mnie:

Było fajnie? Pochwal (dla innych)

sex portal dla pełnoletnich

Portal domina4u.eu zawiera prywatne ogłoszenia towarzyskie o treści i zdjęciach erotycznych (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse i prywatne anonse dziewczyn) i jest przeznaczony tylko dla osób które ukończyły 18lat i są pełnoletnie

Jestem pełnoletni, wchodzę