Najchętniej i najczęściej polecane BDSM dominy

CharyzmatycznyMaster

127620

mazowieckie: Warszawa

CharyzmatycznyMaster

cena za spotkanie: 0 zł

I speak English.

anons
Master
wiek
21 lat
waga
60 kg
wzrost
180 cm
włosy
Brąz
oczy
Niebieskie
Wyjazdy
tak
pon-pt
cały czas
sobota
cały czas
niedziela
cały czas

+48 533-302-009

Treść anonsu:

Jestem pewnym siebie i charyzmatycznym człowiekiem ( Dla wielu zapewne młodym, ale to tylko kwestia liczb. ) Moje przygody z byciem masterem zaczęły się ok 3 lata temu i trwają nieprzerwanie do dziś, uważam ze jest to cześć mojej osobowości. Mialem za sobą kilka dłuższych i krótszych, zazwyczaj stałych układów z slave'ami w różnym wieku. Po tylu układach doszedłem do tego jak ma wyglądać układ aby sprawiał mi on prawdziwa przyjemność oraz aby dawał także slave'owi to czego pragnie, bo przecież jakaś nagroda się należy. Czy to same służenie jest nagroda czy tez inne typy nagrody,zawsze jest to rekompensata za dawanie mi spełnienia w układzie :) wcześniej nie zgadywałem się z ludzi z takich stron na spotkania itp. ale teraz postanowiłem poszukać odpowiedniej osoby.
Jestem studentem i niestety muszę tez pracować, wiec każda forma pomocy jest dodatkowym plusem, czy to finansowa czy jakiś sposób na jej zarobienie.
W razie pytań pisać, rozważę każda opcje, tylko proszę pisać konkretnie - oczekiwania oraz zamieścić swój dokładniejszy opis z doświadczeniem..

Interesuje mnie raczej układ 24/7 master/slave z kilkoma spotkaniami w msc.
Nie wykluczam spotkań bez stałego układu.

Mam swoje lokum w Lodzi, jestem mobilny.
CENA DO UZGODNIENIA

Moja galeria:

Napisali opinie o mnie:

Było fajnie? Pochwal (dla innych)

sex portal dla pełnoletnich

Portal domina4u.eu zawiera prywatne ogłoszenia towarzyskie o treści i zdjęciach erotycznych (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse i prywatne anonse dziewczyn) i jest przeznaczony tylko dla osób które ukończyły 18lat i są pełnoletnie

Jestem pełnoletni, wchodzę