Najchętniej i najczęściej polecane BDSM dominy

dominacja BDSM

3630

małopolskie: Kraków - Bieńczyce

dominacja BDSM

cena za spotkanie: 300 zł

I speak English.

anons
Madam
wiek
30 lat
waga
68 kg
wzrost
170 cm
biust
4
Wyjazdy
nie
pon-pt
wolne
sobota
cały czas
niedziela
cały czas

+48 792-711-469

Treść anonsu:

JEDYNIE REZERWACJA TERMINU SESJI (min. Jedno dniowym wyprzedzeniem) !
Możliwość sesji SAM NA SAM Z Masterem( 300 ZŁ) ! Tylko real !

NIE OFERUJE SEXU jedynie DOMINACJE nie wiesz co to oznacza to nie dzwoń!
Ostra a zarazem kapryśna Domina przyjmie za służbę zdecydowanych i odważnych niewolników (ale także Fetyszystów oraz Panów którzy pragną zaznać czegoś nowego) .
Spotkania odbywają się u Mnie w dyskretnym miejscu, dlatego wymagam od niewolników DYSKRECJI, którą sam zapewniam. Pamiętaj ze OGROMNA WAGE PRZYWIAZUJE DO HIGIENY!
Sesja jest przystosowana indywidualnie do osoby, to samo odnosi się do daniny. Szczegóły omawiam jedynie telefonicznie przed zaplanowaną sesją, MEILOWO możesz mi przesłać swoje preferencje .
Podkreślam dominacja (BDSM/SM) to moja pasja i w tym świecie jestem od wielu lat tak wiec jestem jedna z niewielu Domin w Polsce, a szczególnie w Krakowie które naprawdę czują klimat i się odnajdują w tym. Ci wybrani którzy mogli służyć u moich stóp wiedza już ,że lubię mocna dominacje- przekraczanie u niewolnika bariery bólu. Na pewno wielu z was już poznałam, a szczególnie waszą uległą naturę…
Dlatego szanujmy swój czas. Na pytanie co proponuje na sesji- odpowiadam : każdy rodzaj dominacji :
-psychiczną,
-fizyczna,
-erotyczna,
- medyczną
strap-on, trampling, wosk,sondy,wizernik, biczowanie, klipsy, fetysz stóp-obuwia-pończoch, plucie, przemoc psychiczna, tresura w kagańcu i na smyczy oraz w kajdankach, piss, fisting analny, gwałt wibratorami i wtyczkami oraz kulkami, totalne poniżenie, polecenia i nagrody, FEMDOM (psychiczna Dominacja bez ograniczeń tzn. wg. moich kaprysów), lekki bondage, dominacja erotyczna, toaletowa (piss, scat), feminizacja (bielizna, pończochy, peruki), upokorzenia psychiczne, tortury w tym tortury genitaliów, klamerki, gorący wosk, chłosta, uderzenia dłonią, kopanie, wiązanie, deptanie, przypalanie papierosami, tortury, , krępowanie, policzkowanie, podduszenie, biczowanie, penetracje oralną i analną, opluwanie, tresurę, utożsamianie ze zwierzęciem, przedmiotem, sprzątaczką, panną lekkich obyczajów, feminizację, zabawę z jedzeniem oraz adoracje stóp i butów w formie łagodnej lub połączoną z różnymi formami tramplingu etc.)
W TRAKCIE ROZMOWY MUSISZ WSTEPNIE PRZEDSTAWIC SWOJE PREFERENCJE...
- sesja 1 godzinna 400zł
-spotkanie 2 godzinne -600zl
-spotkanie 3 godzinne -700zl
-spotkanie z drugim niewolnikiem lub niewolnica -500zl
-sam pissing podczas którego jest możliwość onanizacji 200zl /20 min
- scat do sesji(godz i 20 min) + 100 zł
Możliwość stałej służby, ale to ustalam po pierwszej sesji czy nadajesz się na mojego niewolnika
PS.
1)Preferuje kontakt tel / sms / meil/ ista - bo rzadko tu bywam .
2)Przyjmuje tylko w KRAKOWIE
3)Moje konto nie jest lipne zapraszam na mojego ist
4) Od osob ktore nie znam a chce sie umowic na sesje pobieram zaluczke 100 zl którą odliczma od sesji ( gdyz jest tu duzo czepakow) i szkoda mi czasu.
5) CHCESZ popisac ? Moj czas kosztuje
6) preferuje umaianie się w realu
7) tylko rezerwacje bo mam inne zajecia a to hobby.

Moja galeria:

Napisali opinie o mnie:

Było fajnie? Pochwal (dla innych)

sex portal dla pełnoletnich

Portal domina4u.eu zawiera prywatne ogłoszenia towarzyskie o treści i zdjęciach erotycznych (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse i prywatne anonse dziewczyn) i jest przeznaczony tylko dla osób które ukończyły 18lat i są pełnoletnie

Jestem pełnoletni, wchodzę